Wyprawy na dorsza

przygoda, hobby, pasja...

Nasza łódź

Organizujemy rejsy wędkarskie z Władysławowa na pokładzie m/y Dionizos. Jest to szybki statek o długości 21,5m oraz szerokości 6m. Duża przestrzeń zapewnia komfort podczas wyprawy na dorsza.

Na wygodę uczestników rejsu wędkarskiego wpływa korzystnie bardzo dobre zaplecze socjalne jednostki. Statek posiada dwie kajuty, dużą mesę z telewizorem i biesiadnym stołem, a także przestronną łazienkę z toaletą. Część pokładu znajduje się pod zadaszeniem, co umila połowy dorsza tak przy palącym słońcu, jak i przy deszczowej pogodzie.

Statek charakteryzuje zanurzenie 1,6m i prędkość do 20 Mm/godz. Są to idealne parametry dla jednostki pływającej wykorzystywanej podczas wyprawy na dorsza.

Statek Dionizos
Parametry statku
Długość 21,5m
Szerokość 5,5 m
Wysokość boczna 2,40 m
Zanurzenie 1,60 m
Silniki-Wola 2× 500 KM
Prędkość do 20 Mm/godz. /20KT/
Materiał kadłuba stal

Nasz zespół

Jesteśmy doświadczonym zespołem. Doskonale znamy siebie i łódź, dzięki czemu możemy zagwarantować uczestnikom rejsów bezpieczeństwo oraz doskonały klimat. Wędkarstwo morskie jest dla nas nie tylko pracą, ale także pasją, którą pragniemy się dzielić z uczestnikami naszych wypraw.

Zależy nam na poczuciu adrenaliny i satysfakcji, jaką dają wyłowione z Bałtyku dorsze. Właśnie dlatego kierujemy statek na znane i sprawdzone łowiska.

Na pokładzie zawsze obecny jest szyper, mechanik i kucharz, a każdy chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i z przyjemnością poczęstuje Was niezwykłą opowieścią. Z nami zasmakujesz prawdziwej przygody i odkryjesz czym jest wędkarstwo morskie z pasjonatami!