Wyprawy na dorsza

przygoda, hobby, pasja...

Oferta

Nasza oferta skierowana jest do osób, które interesuje wędkarstwo morskie. Zabieramy na wyprawy na dorsze amatorów oraz doświadczonych poławiaczy. Zapewniamy dogodne warunki i pomoc doświadczonej załogi. Nasze rejsy wędkarskie rozpoczynają się we Władysławowie, skąd ruszamy na pełne morze. Doświadczony szyper wypływa na łowiska, gdzie występują dorsze i „nie popuszcza” żadnemu z nich. Podczas całodziennej wyprawy godziny mogą ulec zmianie – w zależności do warunków pogodowych.

Zapewniamy udany połów dorsza, satysfakcję z ilości złowionych ryb, wyjątkowo przyjemnie spędzony dzień i niezapominane wrażenia pierwszego i każdego kolejnego rejsu na morze.

Cena rejsu zawiera:

  • czas trwania 10-11 godzin (cały rok),
  • pierwsze i drugie śniadanie, obiad,
  • darmowe ciepłe i zimne napoje,
  • porady dla wędkarzy,
  • pomoc w wypatroszeniu złowionych dorszy.

Harmonogram m/y Dionizos:

  • 5:30 – zbiórka na pokładzie m/y "Dionizos".
  • 6:00 - wypłynięcie z portu Władysławowo.
  • 16:00-17:00 – powrót do portu, zakończenie rejsu, zejście na ląd.

W związku ze zmianami pogodowymi lub innymi czynnikami, niezależnymi od kapitana i armatora m/y Dionizosa, harmonogram wyprawy na dorsza Władysławowo może ulec zmianie.

KAŻDY PASAŻER MA OBOWIĄZEK ZABRANIA DOWODU OSOBISTEGO LUB PASZPORTU

Prawo jazdy nie jest dokumentem tożsamości.

Wędkarstwo morskie dorszy

Specjalnością naszego szypra jest wędkarstwo morskie dorszy. Wiele lat w zawodzie oraz sprawdzony sprzęt na pokładzie sprawiają, że doskonale wie, gdzie kierować statek. Jednostka przemieszcza się od łowiska do łowiska, dostarczając uczestnikom wyprawy nowe doznania i możliwości sprawdzenia swoich umiejętności i szczęścia. To doskonała okazja, aby przeżyć niezwykłą przygodę i podziwiać prawdziwą naturę Bałtyku z perspektywy bezpiecznego pokładu statku Dionizos.

Nasza oferta jest elastyczna i zależy głównie od Waszych preferencji oraz ilości uczestników. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych wyprawach na dorsze i zarezerwować rejs.